dla uważnego pracodawcy Bielsko-B.
Opis ogłoszenia
Witam, zdaję sobie sprawę, że sytuacja na rynku pracy do ciekawych nie należy, ale być może ktoś potrzebuje osobę do pomocy? Wierzę, że jeśli ktoś ma przeczytać to ogłoszenie i (daj Boże) pozytywnie na nie odpowiedzieć to tak się stanie. Ja m. 43 lata bez nałogów, pełna kultura poszukuje zatrudn. na pół etatu, 3/4 etatu lub cały etat. Mogę pracować w biurze, przy kontroli jakości, wykładaniu towaru a także posiadam sporo empatii dla ludzi więc w opiece również. Oby to ogloszenie przyniosło pożądany skutek... Serd. pozdr.