» Ogłoszenia Drobne » Ogłoszenie

MERCEDES-BENZ 190

Bielsko-Biała (Śródmieście) Samochody > Mercedes-Benz > 190 wczoraj 15:34
24 900 zł

Opis ogłoszenia

Sprzedam samochód osobowy Mercedes Benz 190.

Zarejestrowany jako zabytkowy, bezwypadkowy, nie jeździł porą zimową - garażowany stan bardzo dobry. W rozliczeniu motor lub skuter...

Bez pośredników...

Informacje kontaktowe

To ogłoszenie pochodzi z zewnętrznego serwisu ogłoszeniowego. Aby zobaczyć pełen opis, dane kontaktowe wystawcy i dodatkowe zdjęcia, przejdź do źródła.

Przejdź do źródła

O ogłoszeniu

  • Dodano: wczoraj 15:34
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała (Śródmieście)
  • Źródło: Lento.pl