Orzech czarny sadzonki Kopany , pojemnik , doniczka
3 zł
Opis ogłoszenia
Witaj Jak same orzechy to 3zł sztuka min. 10 sztuk. do sadzenia czy jedzenia. Napisz czym jesteś zainteresowany oferta jest większa niż wystawiona.
! Zapisy teraz a z odbiorem od marca?? Cena tylko po 19zł za 3 letnią sadzonkę w pojemniku ! Info na twój mail.
Sadzonki roczne w pojemniku z dużym korzeniem od 5 do 15 zł szt. w zależności od ilości.
Opis z jesieni.
Liście naturalnie opadły , idealny moment do transportu
Wysyłka kurierem czy np. inpost:
15zł za 2szt.
20zł za 4szt.
25 zł za 6 szt
30zł za 8szt
Kopane sadzonki są tańsze od 1.5zł szt. i w paczce do 200-500szt.
sadzonki starsze:
15zł 2letnie
30zł 3letnie
50zł 4 letnie
70zł 5 letnie
rabat przy dużych ilościach również przy odbiorze osobistym! Zapisy na mail.
Jestem w stanie zawieść i posadzić !! Cena za 1.5m wys. - największą , obniżona z 90zł więc płacisz70zł !
Odbiór w okolicy Bielska , Żywca, Szczyrku. Kraków itd. Wysyłka 27zł - ( podaj dokładny adres do odbioru z telefonem i mailem-bo przyślą Ci wiadomości o przesyłce)-cały kraj od 18zł A DODATKOWO Pozbywam się setki przeróżnych rzeczy( jeszcze coś jest darmo)-Jeśli wpłacisz czy przyjedziesz i dasz gotówkę to wtedy możemy dać ceny super okazyjne i gratisy . Najlepiej napisz mail mam olbrzymią sezonową wyprzedaż . Wysyłki są od 15zł małe ( paczka w Ruchy, Inpost, kurierzy.
CENY niskie na Wszystko Czytaj maile
Pozbywam się olbrzymiej ilości rzeczy link do aukcji na twój mail. Tu nie odpisuję tylko dzwoń. Pozdrawiam
! Zapisy teraz a z odbiorem od marca?? Cena tylko po 19zł za 3 letnią sadzonkę w pojemniku ! Info na twój mail.
Sadzonki roczne w pojemniku z dużym korzeniem od 5 do 15 zł szt. w zależności od ilości.
Opis z jesieni.
Liście naturalnie opadły , idealny moment do transportu
Wysyłka kurierem czy np. inpost:
15zł za 2szt.
20zł za 4szt.
25 zł za 6 szt
30zł za 8szt
Kopane sadzonki są tańsze od 1.5zł szt. i w paczce do 200-500szt.
sadzonki starsze:
15zł 2letnie
30zł 3letnie
50zł 4 letnie
70zł 5 letnie
rabat przy dużych ilościach również przy odbiorze osobistym! Zapisy na mail.
Jestem w stanie zawieść i posadzić !! Cena za 1.5m wys. - największą , obniżona z 90zł więc płacisz70zł !
Odbiór w okolicy Bielska , Żywca, Szczyrku. Kraków itd. Wysyłka 27zł - ( podaj dokładny adres do odbioru z telefonem i mailem-bo przyślą Ci wiadomości o przesyłce)-cały kraj od 18zł A DODATKOWO Pozbywam się setki przeróżnych rzeczy( jeszcze coś jest darmo)-Jeśli wpłacisz czy przyjedziesz i dasz gotówkę to wtedy możemy dać ceny super okazyjne i gratisy . Najlepiej napisz mail mam olbrzymią sezonową wyprzedaż . Wysyłki są od 15zł małe ( paczka w Ruchy, Inpost, kurierzy.
CENY niskie na Wszystko Czytaj maile
Pozbywam się olbrzymiej ilości rzeczy link do aukcji na twój mail. Tu nie odpisuję tylko dzwoń. Pozdrawiam