» Ogłoszenia Drobne » Ogłoszenie

Orzech czarny sadzonki Kopany , pojemnik , doniczka

Bielsko-Biała Pozostałe w dom i ogród wczoraj 07:37
3 zł

Opis ogłoszenia

Witaj Jak same orzechy to 3zł sztuka min. 10 sztuk. do sadzenia czy jedzenia. Napisz czym jesteś zainteresowany oferta jest większa niż wystawiona.

! Zapisy teraz a z odbiorem od marca?? Cena tylko po 19zł za 3 letnią sadzonkę w pojemniku ! Info na twój mail.


Sadzonki roczne w pojemniku z dużym korzeniem od 5 do 15 zł szt. w zależności od ilości.

Opis z jesieni.

Liście naturalnie opadły , idealny moment do transportu

Wysyłka kurierem czy np. inpost:

15zł za 2szt.

20zł za 4szt.

25 zł za 6 szt

30zł za 8szt

Kopane sadzonki są tańsze od 1.5zł szt. i w paczce do 200-500szt.

sadzonki starsze:

15zł 2letnie

30zł 3letnie

50zł 4 letnie

70zł 5 letnie

rabat przy dużych ilościach również przy odbiorze osobistym! Zapisy na mail.

Jestem w stanie zawieść i posadzić !! Cena za 1.5m wys. - największą , obniżona z 90zł więc płacisz70zł !

Odbiór w okolicy Bielska , Żywca, Szczyrku. Kraków itd. Wysyłka 27zł - ( podaj dokładny adres do odbioru z telefonem i mailem-bo przyślą Ci wiadomości o przesyłce)-cały kraj od 18zł A DODATKOWO Pozbywam się setki przeróżnych rzeczy( jeszcze coś jest darmo)-Jeśli wpłacisz czy przyjedziesz i dasz gotówkę to wtedy możemy dać ceny super okazyjne i gratisy . Najlepiej napisz mail mam olbrzymią sezonową wyprzedaż . Wysyłki są od 15zł małe ( paczka w Ruchy, Inpost, kurierzy.

CENY niskie na Wszystko Czytaj maile

Pozbywam się olbrzymiej ilości rzeczy link do aukcji na twój mail. Tu nie odpisuję tylko dzwoń. Pozdrawiam

Informacje kontaktowe

To ogłoszenie pochodzi z zewnętrznego serwisu ogłoszeniowego. Aby zobaczyć pełen opis, dane kontaktowe wystawcy i dodatkowe zdjęcia, przejdź do źródła.

Przejdź do źródła

O ogłoszeniu

  • Dodano: wczoraj 07:37
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
  • Źródło: Lento.pl