» Ogłoszenia Drobne » Ogłoszenie

Panel sterowania pralki Electrolux EWT1366HDW, silnik , pase

Bielsko-Biała AGD > Akcesoria i części AGD 24 cze 22:26
35 zł

Opis ogłoszenia

„Sprzedaję części do pralki Electrolux EWT1366HDW

z powodu uszkodzenia bębna.

Wszystkie podzespoły, w tym panel sterowania, silnik, pasek klinowy i koło pasowe, są w pełni sprawne”.


PODANA CENA JEST ZA KOŁO PASOWE.


1.Silnik 200

2.Panel przedni z wyświetlaczem i modułami sterującymi 250

3.Zespół kontrolny z wiązką kpl. przewodów i blokadą drzwi (elektrozaczepu) 150

4.Pasek klinowy 35

5.Kabel zasilający z filtrem przeciwzakłóceniowym 60

6.Koło pasowe 80


Moduł wyświetlacza + panel przedni Electrolux EWT1366HDW

Możesz też dopisać numery z naklejki:

PNC: 913 - pokaż numer telefonu - /01

Typ: TF143131

I w opisie napisać:

Oryginalny panel sterowania z pralki Electrolux EWT1366HDW.

Zawiera moduł wyświetlacza, elektronikę oraz taśmę połączeniową.

Stan jak na zdjęciach.


Bezpośrednie podłączenie tego silnika do standardowego gniazdka 230 V (50 Hz) nie jest możliwe i doprowadzi do jego uszkodzenia.

Z tabliczki znamionowej wynika, że jest to trójfazowy silnik inwerterowy (indukcyjny) stosowany w pralkach grup Electrolux i AEG.

Wymaga on dedykowanego sterownika (falownika),

który przetworzy prąd z gniazdka na parametry podane na etykiecie.

Najważniejsze parametry z tabliczki:

Napięcie: 195 V (nie 230 V).

Częstotliwość: 300 Hz (standard w gniazdku to tylko 50 Hz).

Prąd: 3 Arms (ampery skuteczne).

Model: CZ-551950-51R07 (często spotykany w modelach takich jak AEG L76475FL).

ELUX CODE: A00134802.


WYMIANA ELEKTRONIKI POWINNA BYĆ POPRZEDZONA SPRAWDZENIEM POZOSTAŁYCH ELEMENTÓW PRALKI TAKICH JAK POMPA ODPŁYWOWA SILNIK GRZAŁKA ELEKTROZAWÓR BLOKADA DRZWI HYDROSTAT


MONTAŻ MODUŁU W USZKODZONEJ PRALCE MOŻE POWODOWAĆ JEGO USZKODZENIA ZA CO NIE ODPOWIADAM


Zgodnie z KC Art. 558. Wyłączam prawo do rękojmi.


Preferuję odbiór osobisty, jeżeli odległość jest zbyt duża ,

wysyłam dobrze zabezpieczoną paczkę;


-kurierem koszt -18 zł - dostawa w 24h (dni robocze)

lecz wpłata na konto bankowe


-pocztą za pobraniem ok. 25,50 zł.


Mogę grzecznościowo wysłać paczkomatem InPost ,

ale muszę mieć kod nadania przesyłki oraz wymiary paczki.

Informacje kontaktowe

To ogłoszenie pochodzi z zewnętrznego serwisu ogłoszeniowego. Aby zobaczyć pełen opis, dane kontaktowe wystawcy i dodatkowe zdjęcia, przejdź do źródła.

Przejdź do źródła

O ogłoszeniu

  • Dodano: 24 cze 22:26
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
  • Źródło: Lento.pl