» Ogłoszenia Drobne » Ogłoszenie

SPRZEDAM ładne mieszkanie bez pośredników

Bielsko-Biała (Aleksandrowice) Mieszkania > Do wynajęcia dzisiaj 15:45
354 000 zł

Opis ogłoszenia

Sprzedam ładne mieszkanie z klimatyzają, po generalnym remoncie , zlokalizowane na oś. Wojska Polskiego 39, w dogodnej lokalizacji, blisko do centrum.Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w ocieplonym bloku i składa się z:- przedpokoju (wieszak, szafka na buty)- salonu (pojemna szafa, stolik, szafka rtv, sofa)- dużej kuchni wyposażonej w meble oraz lodówkę, zmywarkę, stolik z krzesłami- łazienki (kabina prysznicowa, WC, umywalka z szafką,pralka )- piwnicy- dodatkowego pomieszczenia na półpiętrze (na wyłączność)Mieszkanie bardzo słoneczne, widokowe, wolne od zaraz,bez pośredników.Więcej informacji pod nr [510- pokaż numer telefonu -] .

Informacje kontaktowe

To ogłoszenie pochodzi z zewnętrznego serwisu ogłoszeniowego. Aby zobaczyć pełen opis, dane kontaktowe wystawcy i dodatkowe zdjęcia, przejdź do źródła.

Przejdź do źródła

O ogłoszeniu

  • Dodano: dzisiaj 15:45
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała (Aleksandrowice)
  • Źródło: Lento.pl