» Ogłoszenia Drobne » Ogłoszenie

Sprzedam ładne mieszkanie bez pośredników

Bielsko-Biała Mieszkania > Sprzedaż dzisiaj 15:45
349 000 zł

Opis ogłoszenia

Sprzedam ładne mieszkanie z klimatyzają, po generalnym remoncie , zlokalizowane na oś. Wojska Polskiego 39, w dogodnej lokalizacji, blisko do centrum.Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w ocieplonym bloku i składa się z:- przedpokoju (wieszak, szafka na buty)- salonu (pojemna szafa, stolik, szafka rtv, sofa)- dużej kuchni wyposażonej w meble orazlodówkę, zmywarkę, stolik z krzesłami- łazienki (kabina prysznicowa, WC,umywalka z szafką,pralka )- piwnicy- dodatkowego pomieszczenia na półpiętrze (na wyłączność)Mieszkanie bardzo słoneczne, widokowe, wolne od zaraz.Więcej informacji pod nr510- pokaż numer telefonu -

Informacje kontaktowe

To ogłoszenie pochodzi z zewnętrznego serwisu ogłoszeniowego. Aby zobaczyć pełen opis, dane kontaktowe wystawcy i dodatkowe zdjęcia, przejdź do źródła.

Przejdź do źródła

O ogłoszeniu

  • Dodano: dzisiaj 15:45
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
  • Źródło: Lento.pl