Sprzedam ładne mieszkanie bez pośredników
349 000 zł
Opis ogłoszenia
Sprzedam ładne mieszkanie z klimatyzają, po generalnym remoncie , zlokalizowane na oś. Wojska Polskiego 39, w dogodnej lokalizacji, blisko do centrum.Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w ocieplonym bloku i składa się z:- przedpokoju (wieszak, szafka na buty)- salonu (pojemna szafa, stolik, szafka rtv, sofa)- dużej kuchni wyposażonej w meble orazlodówkę, zmywarkę, stolik z krzesłami- łazienki (kabina prysznicowa, WC,umywalka z szafką,pralka )- piwnicy- dodatkowego pomieszczenia na półpiętrze (na wyłączność)Mieszkanie bardzo słoneczne, widokowe, wolne od zaraz.Więcej informacji pod nr510- pokaż numer telefonu -