» Ogłoszenia Drobne » Ogłoszenie

Wynajem głośnika JBL ultimatum 1100W

Bielsko-Biała Audio i video > Kolumny głośnikowe 24 cze 17:24
200 zł

Opis ogłoszenia

JBL gwarantuje wysoką jakość dźwięku, wspieraną efektami świetlnymi. Całość może być obsługiwana przyciskami z głośnika, ale i bezprzewodowo, z poziomu aplikacji mobilnej

Cena za weekend 200 z(24h)ł plus 50 zł za każdy kolejny dzień

W tygodniu 150 zł (24 h) plus 50 zł za każdy kolejny dzień kaucją zwrotna 1000 zł umowa wynajmu sprzętu wymagany dowód osobisty.Wynajem od osoby prywatnej.

Prezentacja możliwość głośnika Czechowice dziedzice.

-Możliwość wynajmu zadymiarki 20 zł dzień płyn 10zł L

-Mikrofony bezprzewodowy 10 zł dzień

https://youtube.com/shorts/1yrRs_ujK3E?si=JPGataP1QiTZRI23

Informacje kontaktowe

To ogłoszenie pochodzi z zewnętrznego serwisu ogłoszeniowego. Aby zobaczyć pełen opis, dane kontaktowe wystawcy i dodatkowe zdjęcia, przejdź do źródła.

Przejdź do źródła

O ogłoszeniu

  • Dodano: 24 cze 17:24
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
  • Źródło: Lento.pl