» Ogłoszenia Drobne » Ogłoszenie

Zamienie mieszkanie ZGM na większe

Bielsko-Biała (Wapienica) Mieszkania > Do zamiany wczoraj 09:28

Opis ogłoszenia

Witam zamienie mieszkanie 48m² , na parterze , mieszkanie jest po remoncie , jestem pierwszym właścicielem mieszkania w którym mieszkam 3 lata , blok jest nowy znajduje się w wapienicy . W mieszkaniu znajduje się duża kuchnia otwarta na pokój 16m², pokój 11m², łazienka i pomieszczenie gospodarcze , zamienię na mieszkanie min 3 pokojowe tylko z centralnym ogrzewaniem najlepiej na parterze bardz 1 piętro.

Pozdrawiam

Informacje kontaktowe

To ogłoszenie pochodzi z zewnętrznego serwisu ogłoszeniowego. Aby zobaczyć pełen opis, dane kontaktowe wystawcy i dodatkowe zdjęcia, przejdź do źródła.

Przejdź do źródła

O ogłoszeniu

  • Dodano: wczoraj 09:28
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała (Wapienica)
  • Źródło: Lento.pl